Türkiye’nin en büyük sağlık grubu olan Acıbadem Sağlık Grubu, ASG; Yonga Teknoloji Mikroelektronik, YongaTek firmasını ilk ArGe projeleri olan AStore projesi kapsamında elektronik devreler çözüm ortağı olarak seçti.
Yonga Teknoloji Mikroelektronik anlaşma kapsamında Acıbadem Sağlık Grubu’nun hem mevcut AStore projesine, hem ilerideki potansiyel projelerine Elektronik PCB kart tasarımı, üretimi, gömülü yazılım ve test yazılımı geliştirme, sistem entegrasyonu, test ve teknik destek konularında katkı sağlayacak.
Acıbadem Sağlık Grubu Hakkında:
İlk hastanesi 1991 yılında kurulan Acıbadem Sağlık Grubu, yapılan marka değerlendirme sonuçları ve sektörde ulaştığı konum itibariyle Türkiye’nin en değerli özel sağlık kuruluşudur. Bugün Acıbadem Sağlık Grubu, bünyesinde bulunan 17 hastane ve 13 tıp merkezinde 2.600 doktor, 2.600 hemşire olmak üzere yaklaşık 17.000 çalışanıyla sağlık hizmeti vermektedir. Donanımlı çalışanları, ileri teknolojisi, modern altyapısı ve JCI akreditasyonu ile belgelendirilmiş sağlık standartlarında tanı ve tedavi hizmetleri sunmaktadır. Bugün Acıbadem’i, yalnızca tanı ve tedavi hizmeti veren bir kurum olarak tanımlamak mümkün değildir. Acıbadem Sağlık Grubu, hastane ve tıp merkezlerinin yanı sıra destek hizmet şirketleri ile sağlığın her alanında “360 derece” hizmet üretmektedir. Özgün olarak geliştirilen entegre modelle hizmetlerini sürdüren Acıbadem, bu haliyle sağlıkta özel bir ekosistem yaratmıştır.
Acıbadem Sağlık Grubu Hakkında Detaylı Bilgi İçin:
http://www.acibadem.com.tr/AcibademKurumsal/tanitim